Pierwsze spotkanie koła terenowego KoLiber Gdynia zakończyło się sukcesem. Do Cafe Strych, w której wydarzenie się odbyło, przybyło ponad 30 osób, w tym tak znamienite postaci, jak kandydat do Europarlamentu partii Kongres Nowej Prawicy, Artur Dziambor, czy też kandydat na prezydenta miasta Gdynia, Marcin Horała.
 
Spotkanie rozpoczęła przemowa prezesa oddziału Trójmiasto, Wojciecha Szymańskiego, oraz przewodniczącego gdyńskiego koła, Łukasza Samborskiego. Nasi KoLedzy przedstawili swoją wizję dalszego rozwoju KoLibra, zarówno w całym Trójmieście, jak i samej Gdyni.
 
W dalszej części spotkania odbyły się liczne dyskusje na rozmaite tematy związane z bieżącymi wydarzeniami (jak na przykład ogromny sukces Kongresu Nowej Prawicy w wyborach parlamentarnych) i nie tylko. Sympatycy Stworzyszenia mieli natomiast okazję zapoznać się ze statutem i deklaracją ideową KoLibra, a następnie podpisać deklarację członkowską. Do naszego grona dołączyło aż 8 nowych KoLibrantów!
 
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że na kolejnym spotkaniu gdyńskiego koła frekwencja będzie równie wysoka. A za tydzień zapraszamy do Gdańska!